E-MAIL: biuro@netkomp.com.pl

INFOLINIA: 801 005 095

           Gdy w 2001 r. powstała firma Net-Komp Usługi informatyczne nadrzędnym jej celem było serwisowanie stacji roboczych i urządzeń peryferyjnych. Z czasem działalność została poszerzona o dostarczanie i uruchamianie serwerów opartych o systemy Novell, Linux, Winodws, Unix. Stopniowo nasza oferta objęła dział projektów i instalacje sieci Lan i Wlan oparte m.in. na podzespołach firmy Krone i innych producentów. Tym samym w dniu dzisiejszym możemy poszczycić się fachowym zespołem – stale podnoszącym swoje kwalifikacje, z którego część stanowi dział serwisu, do innych należy praca w dziedzinie oprogramowania.

Dział serwisu to specjaliści w zakresie serwisowania i administrowania stacji roboczych, systemów operacyjnych, serwerów. Do ich obowiązków należy również dostarczanie sprzętu komputerowego i serwerów zarówno montowanych według indywidualnej specyfikacji, jak i serwerów firmy Adax, Fujitsu Siemens, ICOM. Dział oprogramowania stale rozszerza ofertę skierowaną do placówek budżetowych, programując oprogramowanie dla dietetyków, intendentów, pracowników sanepidu i akademii medycznych i rolniczych. Nasze programy powstają przy udziale Instytutu Żywności, są pomocnym narzędziem dla placówek w całej Polsce.

Dziś swoim klientom gwarantujemy najwyższą jakość usług począwszy od serwisu komputera po dostarczenie sprzętu i utrzymywanie strony na serwerze. Kompleksowa obsługa firm, szybki czas reakcji i rzetelność wykonywanych usług ciągle procentuje rosnącą listą odbiorców, których informatyczna obsługa firmy została powierzona najlepszemu specjaliście.