E-MAIL: biuro@netkomp.com.pl

INFOLINIA: 801 005 095

 

Obsługa informatyczna stworzona wprost dla firm!

 

 

Każda firma powinna mieć dostęp do swojego informatyka. Niemniej jednak nie każdą firmę jest stać na zatrudnienie swojego własnego informatyka. Inne firmy natomiast nie potrzebują ciągłego wsparcia informatycznego, skutkiem czego nie ma potrzeby aby zatrudniać informatyka do swoich szeregów. Właśnie dla takich firm powstało zewnętrzne wsparcie informatyczne, czyli usługa oparta na wsparciu konkretnego informatyka, który będzie przydzielony do naszej firmy. Na czym dokładnie polega obsługa informatyczna dla firm? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie. Zapraszamy do czytania!

 

 

Obsługa informatyczna – co otrzymamy w zamian?

 

 

Jeśli chodzi o obsługę informatyczną, możemy otrzymać wszystkie niezbędne nam elementy wsparcia technicznego. Zaczynając od prostych usług informatycznych, kończąc na całodobowym dostępie do pomocy wskazanych informatyków. Dzięki temu możemy cieszyć się jakością, która pozwala nam zawsze zgłosić się po pomoc, jeśli takowej potrzebujemy w naszej firmie.

 

Najbardziej prostym przykładem są oczywiście awarie naszych sprzętów. Mając do dyspozycji obsługę informatyczną danej firmy, możemy od razu zgłosić się z naszym problemem do wspomnianej firmy. Dzięki temu będzie ona w stanie szybko udzielić nam pomocy, wyznaczając swojego informatyka do pomocy zdalnej bądź pomocy na miejscu.

 

Pomoc zależna jest oczywiście od stopnia problemu i zawsze ocena wydawana jest indywidualnie. Jeśli mamy prosty problem z oprogramowaniem, informatyk nie musi do nas wyruszać i zjawiać się na miejscu. Większość prostych problemów można załatwić poprzez pomoc wykonywaną na zasadzie zdalnej. Mowa o podłączeniu się zdalnym informatyka do pulpitu naszego komputera.

 

Jeśli jednak problem jest zdecydowanie bardziej poważny, wtedy zostanie przysłany do nas niezwłocznie informatyk, który podejmie się próby naprawy sprzętu od ręki. Jeśli i to okaże się niemożliwe, komputer zostanie zabrany do serwisu, gdzie następnie zostanie naprawiony zgodnie ze sztuką. Dzięki temu w zależności od naszego problemu, dostajemy najlepsze wsparcie, dzięki któremu możemy szybko poradzić się informatyków, dzięki którym będziemy mogli cieszyć się szybkim powrotem do pracy.

 

 

Czy laptopy także są uwzględniane w obsłudze informatycznej?

 

 

Naturalnie. Podobnie jak inne sprzęty, które wchodzą w skład naszego wyposażeniu komputerowego w firmie. Mowa tutaj o takich produktach jak drukarki, kserokopiarki, skanery i podobne sprzęty biurowe, które obsługujemy na co dzień. Jeśli mamy z nimi problemy, będziemy mogli poprosić informatyka o pomoc przy przywróceniu sprzętu do pełnej sprawności.

 

Jeśli zaś chodzi o wsparcie laptopów, także uzyskamy je zarówno w zakresie zdalnym jak i tym na miejscu. Wszystko zależne będzie jednak od skali problemu, jaki będzie dotyczyć naszego urządzenia.

 

 

Kto oferuje najlepszą obsługę techniczną na dzień dzisiejszy?

 

 

Niewątpliwym liderem w tej kwestii jest znana i ceniona marka Net Komp Gdynia, która realizuje różne zadania związane z komputerami i laptopami. Jest to firma, która działa na rynku od wielu lat i oferuje wszystkim zainteresowanym wysoką jakość obsługi informatycznej. Skutkiem tego, możemy zgłosić się do tej firmy po pomoc w kwestii sprzętu komputerowego.

 

Dodatkowo usługa obsługi firm pozwoli nam uzyskać kompleksowe wsparcie techniczne, dzięki któremu rozwiążemy każdy problem natury informatycznej w naszej firmie. Dzięki temu będziemy mogli cieszyć się jakością i wsparciem, które będzie nam zapewniać każdy informatyk, kiedy tylko zajdzie ku temu potrzeba. Dodatkowo zredukujemy koszty, które wynikałyby z potrzeby zatrudnienia doświadczonego informatyka w naszej firmie.

 

Jak widać obsługa informatyczna jest niezwykle opłacalną usługą, na podstawie której otrzymujemy niezbędne wsparcie. Natomiast samo wsparcie różni się od każdej firmy, która dziś ma możliwość oszacowania kosztów pracy informatyka, poprzez odpowiednie umowy, dzięki którym będziemy mieć pełną jasność co do tego, jak prezentuje się praca informatyka w naszej firmie. Elastyczna umowa a także atrakcyjne ceny usług pozwolą nam znaleźć odpowiednie rozwiązania informatyczne, udostępnione dzięki doświadczonemu serwisowi komputerowemu.